Centrum eventowe Stara Szkoła znajduje się we wsi Potok Senderki w województwie lubelskim. Wieś położona jest w południowo-wschodniej otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, w okolicy stawu Echo i rzeki Wieprz.

Posiadłość mieści się w budynku dawnej szkoły z 1938 roku, który został przystosowany do funkcji hotelowej, oferując 5 pokoi. Stworzyliśmy niepowtarzalny klimat dzięki unikalnym meblom i aranżacji wnętrz. Wyposażenie pokoi i innych pomieszczeń wykonaliśmy własnoręcznie, wykorzystując zaskakujące materiały. Okolica „Starej Szkoły” sprzyja wyciszeniu i prawdziwemu wypoczynkowi. Miejsce to jest propozycją dla miłośników natury, kreatywnej pracy jak i  beztroskiego relaksu. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę a niektóre dysponują tarasem lub balkonem. Do dyspozycji Gości jest także wspólny salon oraz klimatyczna jadalnia.

Wyżywienie

Naszym gościom polecamy pełne wyżywienie, a w cenie pokoju serwujemy niespotykane śniadania. Na życzenie przygotujemy specjalne, dietetyczne w typie slow food potrawy, wykorzystujące produkty powstające w okolicznych gospodarstwach i naszym ogrodzie. Do dyspozycji ogródek grillowy z wyposażeniem.


ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ